DailyCraft 1.0 serverio versija

Ilgai lauktas ir puoselėtas DailyCraft projektas jau atvyko! Atmetant privataus serverio infrastruktūrą, priimame viešojo serverio infrastruktūrą. Taigi, kas pasikeitė?

Žemėlapis, misijos ir pasiekimai.

Norint pagyvinti žaidėjų kasdienybę, buvo sukurtas milžiniškas custom žemėlapis. Taip pat, kad atsirastų daugiau veiklos ar tikslo žaidėjams, buvo sukurtos įvairios užduotys ir paruošti iššūkiai. Kartu su užduotimis (Questais) serveryje atsiras ir nauji pasiekimai. Serveryje užsiėmimų užteks visiems!

Custom ginklai, šarvai ir mob'ai

Žaidėjams bus galimybė užsidirbti arba pasigaminti, nusipirkti įvairius specialius daiktus! Norint, kad būtų galimybė išbandyti custom daiktus, buvo paruošti 8+ custom mob’ai, kurie tikrai atneš didesnį iššūkį kiekvienam žaidėjui.

Custom Crafting ir Lootbox’ai

Norint gauti custom daiktus ar lootbox’us, reikia naudotis išplėstu darbastaliu.

Valiuta, bankas ir darbai

Serverio valiuta – auksiniai. Ją galima užsidirbti iš skirtingų darbų, kaip žvejojimas ir kasimas, iš užduočių bei iššūkių. Serveryje taip pat egzistuoja turgus, kur žaidėjai gali nusipirkti savo plotą ir pardavinėti savo resursus. Spawn’e esanti parduotuvė padės jums gauti arba išleisti pajamas. Bankas – jeigu laikysi savo auksinius banke, galima gauti palūkanų

Žaidimo tipas - Factions

Nenorėdami atmesti mūsų serverio prigimties (“kaimų” žaidimo tipo), pasisavinom Factions žaidimo tipą. Visi turės galimybę sukurti savo “kaimą” ir konkuruotis serveryje tarp kitų kaimų dėl pirmos vietos ir absoliučios galios!

Rank'ai, paslaugos ir įskiepiai

Serveris yra pripildytas įskiepių ir paslaugų, bet viskas subalansuota taip, kad žaidimas liktų sąžiningas ir įdomūs visiems žaidėjams. Visi turi šansą tapti stipriausiu! Daugiau informacijos apie paslaugas galite rasti paslaugų skiltyje.

DETALIAU

Custom mob'ai

 1. Buvo pridėti 8+ custom mobai. Jie klasifikuojami į 4 rūšys:
 2. Riteriai – dažnos, pasunkintos versijos įprastų mob’ų. Neturi drop’ų, duoda daugiau xp nei įprasta.
 3. Lesser bosai – duoda daug xp, išmeta Lesser Boss Token, 20% šansas išmesti Katalizatorių. Reti.
 4. Greater bosai – duoda daugiau xp, išmeta Greater Boss Token, 20% šansas išmesti Katalizatorių. Stipresni, retesni.
 5. Epic bosai – duoda daugiausiai xp, išmeta Epic Boss Token, 100% šansas išmesti Katalizatorių(1). Stipriausi boss mob’ai. Juos galima prikviesti naudojant Katalizatorių (kuriuos gauni iš Lesser ir Greater bosų) tam tikruose vietose.

Custom daiktai

 1. Rapyra – craftable, stiprus ginklas, custom enchants, daug lizdų. “Offense” rūšies žaidėjams
 2. Milžino Kirvis – craftable, stiprus ginklas, custom enchants, daug lizdų. “Tank” rūšies žaidėjams
 3. Pašventintas Trišakis – craftable, stiprus ginklas, custom enchants, daug lizdų. “Offense” rūšies žaidėjams
 4. Vėžio Lankas – craftable, stiprus ginklas, custom enchants, daug lizdų. “Support” rūšies žaidėjams
 5. Žalioji Kamanė – craftable, stiprus ginklas, custom enchants, daug lizdų. “Tank” rūšies žaidėjams
 6. Pradinis Ginklas – nuperkamas iš spawn’o parduotuvės. Šansas gauti geresnį nei įprastą geležinį kardą ar lanką. Šansas gauti lizdus
 7. Pažangus Ginklas – nuperkamas iš spawn’o parduotuvės. Šansas gauti geresnį nei įprastą deimantinį kardą ar lanką. Šansas gauti lizdus
 8. Pradiniai Šarvai – nuperkami iš spawn’o parduotuvės. Šansas gauti geresnius nei įprastus geležinius šarvus. Šansas gauti lizdus
 9. Pažangus Šarvai – nuperkami iš spawn’o parduotuvės. Šansas gauti geresnius nei įprastus deimantinius šarvus. Šansas gauti lizdus
 10. Pašventinti Batai – Pašventinti deimantiniai batai. Dėvėtojas greičiau juda. Turi daug lizdų. Sukuriamas naudojant Katalizatorių(1)
 11. Pašventintas Kirtiklis – Pašventintas deimantinis kirtiklis. Duoda haste I efektą kuris yra stackable. Sukuriamas naudojant Katalizatorių(1)
 12. Prastos, retos ir didingos skrynios. Kuriamos naudojant Boss Tokens. Duoda brangakmenius ir įrankius kurie naudojami redaguojant lizdus. Duoda ir kitus dalykus.